Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, PUR a RE pena, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť 125 kg, výška 15 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3/4 |
| Nosnosť | 125 kg |
| Výška matraca | 15 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Tento matrac je dostupný tiež v akcii 1 + 1 tu.
Výška 15 cm, ideálny pre každodenné spanie.
Vhodný do detských izieb aj pre dospelých, ktorí preferujú tuhší matrac.
Obojstranný matrac:
Vyrobený z kvalitnej PUR peny:
Prečo zvoliť matrac Lada?
Cenovo dostupný matrac spĺňajúci požiadavky na kvalitu, pevnosť a dlhú životnosť.
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | PUR a RE pena |
| tuhosť | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 15 cm |
| nosnosť | 125 kg |
| poťah |
Microfiber - snímateľný, prateľný na 60°C |
| uloženie |
pevný lamelový rošt |
| balenie | vákuovo balené |
| záruka | 2 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
** Tolerancia pri výrobe matraca je + - 1cm.
Zamatovo hebký poťah na matrac z mikrovlákna kombinuje príjemný dotyk s maximálnou praktickosťou. Jeho hladký povrch je vysoko odolný proti zatrhnutiu a znesie aj náročnejšiu každodennú prevádzku. Vďaka praktickému zipsu poťah ľahko zvlečiete a vyperiete na 60 °C, čo udržuje vysoký hygienický štandard a dokonale čisté prostredie pre váš spánok.