Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, PUR a RE pena, tuhosť 4/4,5 (rozsah 1-5), nosnosť 130 kg, výška 18 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 4/4,5 |
| Nosnosť | 130 kg |
| Výška matraca | 18 cm |
| Určenie | mládež, dospelí |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Tento matrac je dostupný tiež v akcii 1 + 1 tu.
Hľadáte pevný, ale napriek tomu pohodlný matrac?
Trinity je navrhnutá pre milovníkov tuhšieho spania a pre osoby s vyššou hmotnosťou. Poskytuje stabilnú oporu a zároveň uvoľňuje svaly vďaka šikovnému 7-zónovému profilovaniu.
Kľúčové vlastnosti:
Prečo si vybrať matrac Trinity?
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | PUR a RE pena |
| tuhosť | 4/4,5 (rozsah 1-5) |
| výška | 18 cm |
| nosnosť | 130 kg |
| poťah | Microfiber, Chloe Aktiv - snímateľný, prateľný |
| uloženie | pevný lamelový rošt |
| balenie | vakuové balenie |
| záruka | 2 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matrac sa môžu meniť.
Zamatovo hebký poťah na matrac z mikrovlákna kombinuje príjemný dotyk s maximálnou praktickosťou. Jeho hladký povrch je vysoko odolný proti zatrhávaniu a znesie aj náročnejšiu každodennú prevádzku. Vďaka praktickému zipsu poťah ľahko odoberiete a vyperiete na 60 °C, čo udržuje vysoký hygienický štandard a dokonale čisté prostredie pre váš spánok.
Prešitý poťah s priedušnou výplňou účinne chráni matrac a udržuje hygienické prostredie na spánok. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam a odolnosti voči roztočom je ideálnou voľbou pre alergikov. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte vždy v dokonalej čistote.