Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, RE a PUR pena, kokos, tuhosť 4/5 (rozsah 1-5), nosnosť 150 kg, výška 22 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 4/5 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Výška matraca | 22 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho |
| Záruka | 5 rokov |
| Vyrobené | Slovensko |
Tento matrac je dostupný tiež v akcii 1 + 1 tu.
Herkules Plus je vysoko kvalitný matrac, navrhnutý pre tých, ktorí vyžadujú naozaj pevnú oporu a dlhú životnosť.
Oproti klasickému modelu Herkules ponúka väčší komfort vďaka vyššej konštrukcii, ktorá uľahčuje vstávanie a pôsobí robustnejším dojmom.
Jej konštrukcia je špeciálne prispôsobená pre užívateľov s vyššou hmotnosťou alebo pre všetkých, ktorí preferujú tvrdé spanie.
Jedná sa o skutočne tuhý matrac so zárukou 5 rokov!
Každá strana matraca má odlišnú tuhosť, takže si môžete zvoliť, čo vám vyhovuje viac.
Čo robí matrac Herkules Plus tak výnimočný?
Matrac Herkules Plus je osvedčená klasika, ktorú ponúkame už niekoľko rokov – a zákazníci sa k nej s dôverou vracajú.
Ak hľadáte naozaj pevný a spoľahlivý matrac, práve ste ho našli.
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | RE a PUR pena, kokos |
| tuhosť | 4/5 (rozsah 1-5) |
| výška | 22 cm |
| nosnosť | 150 kg |
| poťah | Chloe aktiv, Silver, Medicott Silver - snímateľný, možno prať na 60°C |
| uloženie | pevný lamelový rošt |
| balenie | vákuovo balené |
| záruka | 5 rokov |
* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.
Prešitý poťah s priedušnou výplňou účinne chráni matrac a udržuje hygienické prostredie na spánok. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam a odolnosti voči roztočom je ideálnou voľbou pre alergikov. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte vždy v dokonalej čistote.
Poťah s aktívnymi iónmi striebra vytvára prirodzene antibakteriálne prostredie, zabraňuje rastu plesní a je ideálnou voľbou pre alergikov aj osoby so sklonmi k nadmernému poteniu. Zónovo prešitá látka je neuveriteľne mäkká a príjemná na dotyk. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte dlhodobo v dokonalej čistote.
Poťah s technológiou Silver Guard aktívne bráni vzniku plesní a množeniu roztočov úplne bez použitia chemických prísad, čo z neho robí ideálnu voľbu pre alergikov. Hrubá priedušná výplň skvele reguluje teplotu a dodáva lôžku na spánok príjemnú nadýchanosť. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte dlhodobo v dokonalej čistote.