Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty
Viscosense, HR a PUR pena, kokos, bonell pružiny, tuhosť 5 (rozsah 1-5), nosnosť 150 kg, výška 22 cm
| Tuhosť | 5 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Výška matraca | 22 cm |
| Určenie | mládež, dospelí, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 5 rokov |
| Vyrobené | Česká republika |
Hľadáte pevný a spoľahlivý matrac?
Český, ručne vyrábaný matrac Havai v sebe spája tradičné pružinové jadro s osvedčenými materiálmi.
Výsledok? Dokonalá opora tela, nadštandardná nosnosť a komfort, ktorý Vás ani po rokoch nesklame.
Čo sa skrýva vo vnútri matraca?
Prečo si vybrať práve model Havai?
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | pružinové jadro, kokos, HR a PUR pena |
| tuhosť | 5 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnosť | 150 kg |
| poťah | Aloe Vera, Aloe Vera Plus - snímateľný, možno prať na 60°C |
| uloženie | pevná doska, pevný latkový rošt |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka | 5 rokov |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
Tento jemný poťah na matrac obohatený o prírodné extrakty z Aloe Vera poskytuje luxusnú starostlivosť počas spánku, aktívne upokojuje pokožku a vytvára prirodzene antibakteriálne prostredie ideálne aj pre alergikov. Špeciálna povrchová úprava navyše chráni látku pred žmolkovaním a udržuje ju dlho ako novú. Vďaka praktickému zipsu poťah ľahko stiahnete a vyperiete na 60 °C pre pocit dokonalej čistoty.
Výnimočná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.
Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah je prešitý rúnom a je na ňom všitý obľúbený vzor. Vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prešitie rúnom 80g/m2.
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.