Akcie - tábory, kempy a penzióny.
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Tropico, Flexifoam® a RE pena, tuhosť 3,5/4,5 (rozsah 1-5), nosnosť 140 kg, výška 22 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3,5/4,5 |
| Nosnosť | 140 kg |
| Výška matraca | 22 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobené | Česká republika |
Každá strana matraca ponúka iný pocit ležania. Jednoducho ju otočte podľa svojej nálady alebo aktuálnej potreby.
Jadro matraca tvorí robustná a odolná eko pena Flexifoam® RekoNatura. Nielenže poskytuje celý matrac výnimočnú stabilitu a dlhú životnosť, ale je tiež vyrobená s ohľadom na životné prostredie. Spoľahlivá opora, ktorá má zmysel.
| materiál | Flexifoam® s 3D Rainbow technológiou a RE pena |
| tuhosť | 3,5/4,5 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnosť | 140 kg |
| poťah |
Bamboo - snímateľný, prateľný na 60 ° C |
| uloženie |
pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka | 3 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
Poťah s bambusovými vláknami výborne pohlcuje vlhkosť a udržuje matrac suchý. Pôsobí antibakteriálne a bráni vzniku plesní, preto je ideálny pre alergikov a tých, ktorí sa v noci viac potia. Priedušná vrstva zaisťuje vetranie a reguluje teplotu. Vďaka zipsu po celom obvode poťah ľahko rozdelíte na dve polovice a bez problémov vyperiete.