Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Tropico, taštičkové pružiny, Flexifoam® a latex, kokos, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť 145 kg, výška 26 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3/4 |
| Nosnosť | 145 kg |
| Výška matraca | 26 cm |
| Určenie | mládež, dospelí, páry, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 7 rokov |
| Vyrobené | Česká republika |
Zažite jedinečnú mäkkosť a pružnosť latexu s prímesou kokosu. Tento vankúš poskytuje skvelú oporu krčnej chrbtici a uvoľňuje šijové svalstvo.
Vďaka šikovnej perforácii si navyše môžete vybrať medzi mäkšou a tuhšou stranou.
Skvelý na spanie aj ako bedrová opierka pri sedení.
K tomuto matracu ho máte zadarmo.

Zažite dokonalú súhru prírodného latexu, špičkových taštičkových pružín a inteligentného poťahu.
Tento robustný partnerský matrac v sebe spája hebkosť, priedušnosť a stabilitu pre maximálne komfortný a zdravý spánok.
Hlavné výhody, ktoré si zamilujete:
✅ Prírodný komfort a hebkosť latexu
Mäkšia strana matraca s perforovanou vrstvou antibakteriálneho latexu sa dokonale prispôsobí vášmu telu a zaistí jedinečné pohodlie.
✅ Dve strany tuhosti na výber
Zvoľte si medzi poddajnejšou stranou s latexom a tuhšou stranou vystuženou prírodnou kokosovou doskou!
✅ Precízna ortopedická podpora
Jadro s vysokým počtom taštičkových pružín precízne kopíruje a podopiera telo v každej polohe.
✅ Český výrobok
Matrac vyrobený v Krkonošiach.
Strana SOFT
Latexová vrstva: Perforovaná vrstva priedušného a vysoko tvarovateľného antibakteriálneho latexu (3 cm) pre maximálne pohodlie.
Studená pena: Zaisťuje vysokú pružnosť ložnej plochy a ľahké otáčanie počas spánku.
Jadro z taštičkových pružín
7 anatomických zón: Pružinové jadro precízne reaguje na každú časť tela.
Penový rám: Robustný rám po obvode matraca zaisťuje stabilitu a pohodlné vstávanie.
Roznášacia vrstva z filcu: Chráni pružinové jadro.
Strana HARD
Kokosová doska: 1 cm vrstva z lisovaného kokosového vlákna dodáva matracu prirodzenú tuhosť, odolnosť a stabilitu.
Studená pena: Sendvič dvoch studených pien o rozdielnej tuhosti tvorí pevnú ale pružnú oporu.
Poťah Tencel s technológiou Thermo&Air Control
Prírodné vlákna: Poťah s vláknami Tencel® Lyocell® je odolný, pružný a skvele odvádza pot.
Klimatizačné vrstvy: Obojstranné prešitie dutými vláknami (400 g/m²) pomáha udržať ideálnu klímu v lôžku a obmedzuje potenie.
| materiál | taštičkové pružiny, Flexifoam® a latex, kokos a filc |
| tuhosť | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
26 cm |
| nosnosť | 145 kg |
| poťah |
Tencel - dvojdielny, prateľný na 60 ° C |
| uloženie |
pevný lamelový aj latový rošt, pevná doska |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka | 7 rokov |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.