Akcie - tábory, kempy a penzióny.
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Tropico, Flexifoam®, VISCO a RE pena, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť 135 kg, výška voliteľná
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3/4 |
| Nosnosť | 135 kg |
| Výška matraca | 24/20 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 5 rokov |
| Vyrobené | Česká republika |
Tento skvelý vankúš s pamäťovým efektom, vysokou vzdušnosťou a prateľným poťahom spája výhody anatomických pamäťových vankúšov
a klasických plnených vankúšov s dutými vláknami. K tomuto matracu ho máte zadarmo.

Zachovali sme všetko, čo milujete - spoľahlivú tuhosť a oporu - a pridali sme vrstvu inteligentnej pamäťovej peny pre dokonalú úľavu Vašim kĺbom.
Čo to znamená pre Vás?
| materiál | Flexifoam®, VISCO a RE pena |
| tuhosť | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
24/20 cm |
| nosnosť | 135 kg |
| poťah |
Kašmír - snímateľný, prateľný na 60°C |
| uloženie |
pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka | 5 rokov |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
Poťah na matrac s pravými kašmírovými vláknami je hodvábne jemný na dotyk. Materiál výborne reguluje teplotu, obmedzuje potenie a zabraňuje vzniku statickej elektriny pre pokojný spánok. Poťah je veľmi odolný a pre jednoduchú údržbu ho vďaka zipsu ľahko rozdelíte na dve polovice.