Pružinový matrac HAVAI

Viscosense, studená a PUR pena, kokos, bonell pružiny, tuhosť 5 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 150 kg, výška jadra matraca: 22 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

149,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-20% 186,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť5
Nosnosť150 kg
Výška jadra22 cm
Záruka5 rokov

Pri kúpe tohto matraca dostanete k objednávke rúšku zadarmo.

Popis matraca

Vysoko kvalitný, ručne vyrábaný matrac. Ak hľadáte klasický pevný pružinový matrac, na ktorý ste boli vždy zvyknutý a ktorý bez problémov vydržal dlhé roky, je práve matrac Havai tá správna voľba.
 
Jadro matraca tvoria kvalitné päťzávitové pružiny, ktoré zaisťujú výbornú pružnosť, nosnosť a dlhú životnosť matraca. Tieto pružiny sú z každej strany kryté silnou vrstvou priedušného filcu. Matrac je tiež zabezpečený 3 cm silnou vrstvou poctivej gumožiny, ktorá taktiež zvyšuje nosnosť, pružnosť a vzdušnosť matraca. Spoločne s filcom zabraňuje pretlačeniu pružín počas dlhých rokov. Gumožina je navyše prirodzene odolná proti roztočom a plesniam.
 
Na gumožine je položená doska „studenej“ HR peny dotvárajúca vysoký komfort, kvalitu a priedušnosť tohto matraca. Studená HR pena „dýcha“ vďaka otvorenej bunečnej štruktúre. V zime pena udržuje teplo, zatiaľ čo v lete výborne odvádza pot. Matrac je možné položiť na akýkoľvek nepolohovateľný podklad. Matrac je teda vhodný na pevné dosky, ale aj na lamelový rošt.
 
Vďaka svojej výške 22cm matrac umožňuje príjemné vstávanie a zaľahnutie, čo je vhodné najmä pre seniorov.

 

Parametre matracu

materiál pružinové jadro, kokosová doska, studená a PUR pena
tuhosť5 (z rozsahu 1-5)
výška jadra22 cm
nosnosť150 kg
poťahMagnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiepevný lamelový rošt, pevné dosky
balenieplná veľkosť
záruka5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Aloe

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou z vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výtažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je odzipsovateľný, neprešívaný, prateľný na 60°C a vhodný pre alergikov. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Magnetoterapia Aloepotah Magnetoterapia Aloe

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát