Sendvičový matrac MEMORY SUPRA

Benab, PUR pena, VISCO pena, POE/RE pena, tuhosť: 4/5 (rozsah 1-5), počet zón matraca: 5, nosnosť matraca: 130 kg, výška matraca: 16 cm

Viac detailov

Dostupnosť: 5 - 7 prac. dní

Cena s DPH:

194,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-9% 213,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť4/5
Nosnosť130 kg
Počet zón5
Výška matraca16 cm
Záruka2 roky

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

Anatomické zóny 5

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
4. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
5. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Matrac s hrubou vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny s antidekubitným profilom a POE/RE peny pre vyššie zaťaženie. RE pena sa využíva u sendvičových matracov ako pevná, nosná stredová časť matraca. Jedná sa o recyklovanú, spájanú PUR penu, ktorá je spojená lepidlom a následne vysokým tlakom zlisovaná. RE pena má vysokú tvrdosť  a hustotu. Pokiaľ máte radi tvrdší matrac, potom práve pre Vás sú určené matrace s RE penou. Vďaka svojej vysokej tuhosti sú tieto matrace vhodné aj pre osoby s vyššou hmotnosťou.
PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť.
Viscoelastická pena často označovaná ako "pamäťová pena" alebo "lenivá pena". Lenivá pena je moderným a v súčasnej dobe veľmi žiadaným materiálom, ktorý je vyrobený z prispôsobivého, visco - elastického materiálu. Táto pena sa výborne prispôsobuje telu a je úžasne tvárna. Jedná sa o unikátny typ polyuretánovej peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty. Pri kontakte s telesným teplom mäkne a dokonale sa prispôsobí ľudskému telu. Je odolná vôči prachovým roztočom a baktériám, ktorí nemajú radi umelé materiály, preto sa v týchto matracoch neusádzajú. 
Veľmi odolná POE pena sa vyznačuje vyššou tvrdosťou, čo ju predurčuje na vyššie zaťaženie.

    • stredná vrstva RE peny dodáva matracu potrebnú tuhosť
    • VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám Vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
    • matrac dvojitej tuhosti (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom)
    • odporúčaný rošt lamelový, pevný
    • štandardné vyhotovenie v poťahu – Chloe Aktiv
    • PUR pena 28 kg/m3, POE/RE pena jadro 70 kg/m3, VISCO pena 52 kg/m3Tento matrac je vhodný ako na pevné, tak aj na polohovacie lamelové rošty.


 

Parametre matracu

materiál PUR pena, VISCO pena, POE/RE jadro
tuhosť4/5 (z rozsahu 1-5)
výška16 cm
nosnosť130 kg
poťahChloe Aktiv - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženiepevný lamelový rošt
balenieplná veľkosť
záruka2 rokyPri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Chloe Aktiv

Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk veľmi príjemný. Je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, naviac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý klimatizačnou výplňou s PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard, ktorý zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť.

 

 

potah Chloe aktivpotah Chloe Aktiv

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov

 

CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát