Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, PUR pena, taštičkové pružiny, filc, tuhosť 3 (rozsah 1-5), nosnosť 130 kg, výška 20 cm
| Tuhosť | 3 |
| Nosnosť | 130 kg |
| Výška matraca | 20 cm |
| Určenie | dospelí, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Hľadáte istotu?
Jitka je náš najobľúbenejší taštičkový matrac, ktorý kombinuje nemeckú kvalitu, dokonalý komfort a fantastickú odolnosť.
Jej jadro tvoria stovky taštičkových pružín, ktoré chránia vrstva filcu a obklopuje priedušná 7-zónová PUR pena.
Jitka je skrátka múdra voľba pre každého, kto chce spať naozaj dobre.
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. Ponuka zahrňuje 2 kusy matracov.
| materiál | taštičkové pružiny, PUR pena, filc |
| tuhosť | 3 (rozsah 1-5) |
| výška | 20 cm |
| nosnosť | 130 kg |
| poťah | Chloe aktiv, Medicott Silver - snímateľný, možno prať na 60°C |
| uloženie | pevná doska, pevný latkový rošt |
| balenie | vakuové balenie |
| záruka | 4 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
Prešitý poťah s priedušnou výplňou účinne chráni matrac a udržuje hygienické prostredie na spánok. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam a odolnosti voči roztočom je ideálnou voľbou pre alergikov. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte vždy v dokonalej čistote.
Poťah s technológiou Silver Guard aktívne bráni vzniku plesní a množeniu roztočov úplne bez použitia chemických prísad, čo z neho robí ideálnu voľbu pre alergikov. Hrubá priedušná výplň skvele reguluje teplotu a dodáva lôžku na spánok príjemnú nadýchanosť. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte dlhodobo v dokonalej čistote.