My Vám zavoláme zadajte svoje tel. číslo

Matrace 180 x 200 cm 11 produkty

Súčasťou našej ponuky sú aj matrace väčších rozmerov. Ide konkrétne o rozmery matracov 200 x 140 cm, 200 x 160 cm a 200 x 180 cm – tzv. matrace pre páry.  Matrac v rozmere 200 x 140 cm (jeden a pol lôžko) je často využívaný do malých priestorov, kde sú kladené vysoké nároky na miesto. Tento rozmer ocenia predovšetkým tí, ktorí bývajú v garsónkach, v študentských bytoch, bytoch 1+1 alebo na chatách.Ďalšou výhodou týchto rozmerov je to, že šetrí Vašu peňaženku, pretože nákup takéhoto matraca je mnohokrát lacnejší ako nákup väčšieho rozmeru. Pokiaľ na tomto matraci bude spať len jedna osoba, bude mať matrac vďaka rozloženiu tela omnoho vyššiu životnosť.

Matrac v rozmere 160 x 200 cm je štandardný rozmer partnerských matracov, ktoré máme skladom. Môžete si vybrať z matracov sendvičových, latexových, pružinových, penových alebo napríklad matrac z lenivej peny alebo s kokosom. Každý z týchto materiálov dáva matracu unikátne vlastnosti, ktoré by mali byť pre Vás pri výbere kľúčové.

Najobľúbenejším rozmerom matraca pre páry je 200 x 180 cm. Tento rozmer umožňuje obom partnerom dostatočný priestor pre pohodlný spánok.

V prípade, že máte na vlastnosti matraca iné nároky ako Váš partner, napríklad na jeho nosnosť, tvrdosť či materiál, je tu možnosť kombinácie dvoch matracov v rozmere 200 x 90 cm tak, aby si každý z patnerov mohol zvoliť matrac, ktorý mu viac vyhovuje.

Ak teda hľadáte partnerské matrace v týchto alebo aj v atypických rozmeroch, neváhejte a obráťte sa na nás! Radi Vám pomôžeme s výberom.