Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty






Benab, PUR pena , tuhosť 4 (rozsah 1-5), nosnosť 120 kg, výška 7 cm
| Tuhosť | 4 |
| Nosnosť | 120 kg |
| Výška matraca | 7 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Kvalitný nelepený 7 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku tvrdšej PUR peny (28kg/m3). Topper sa používa pre hygienickú ochranu matraca, na zmenu tvrdosti matraca a na tzv. renováciu starého matraca, prípadne ako dočasné riešenie. Odolná a priedušná PUR pena vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.
| materiál | PUR pena |
| tuhosť | 4 (z rozsahu 1-5) |
| výška jadra | 7 cm |
| nosnosť | 120 kg |
| poťah | Chloe Aktiv - snímateľný, možno prať na 60°C |
| doporučené uloženie | na matrac, zem, váľandu |
| balenie | vakuové balenie |
| záruka | 2 roky |
Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.
* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.
Prešitý poťah s priedušnou výplňou účinne chráni matrac a udržuje hygienické prostredie na spánok. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam a odolnosti voči roztočom je ideálnou voľbou pre alergikov. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte vždy v dokonalej čistote.