Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Tropico, Gélová a HR pena, tuhosť 2,5/3,5 (rozsah 1-5), nosnosť 135 kg, výška 20 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 2,5/3,5 |
| Nosnosť | 135 kg |
| Výška matraca | 20 cm |
| Určenie | dospelí, páry, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobené | Česká republika |
Tento skvelý vankúš s pamäťovým efektom, vysokou vzdušnosťou a prateľným poťahom spája výhody anatomických pamäťových vankúšov
a klasických plnených vankúšov s dutými vláknami.
K tomuto matracu ho máte zadarmo.

Zažite dokonalú harmóniu medzi jemným pohodlím a pevnou oporou.
Moderný matrac Zita 20 s gélovou hybridnou penou bol navrhnutý pre tých, ktorí chcú spať kvalitne a budiť sa svieži. Vďaka šikovnej kombinácii materiálov sa perfektne prispôsobí Vášmu telu a zaručí Vám pokojnú noc bez prehrievania a otáčania.
| materiál | Gelová a HR pena |
| tuhosť | 2,5/3,5 (rozsah 1-5) |
| výška |
20 cm |
| nosnosť | 135 kg |
| poťah |
Cashmere Grey - dvojdielny, prateľný na 60 ° C |
| uloženie |
pevný alebo polohovací lamelový rošt |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka | 4 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.
Elegantný poťah na matrac Cashmere Grey vyniká svojou mimoriadnou hebkosťou a integrovanou 3D ventilačnou mriežkou Thermo Air Control. Táto technológia aktívne spolupracuje s jadrom matraca, efektívne odvádza prebytočné teplo aj vlhkosť a udržuje lôžko dokonale suché a svieže. Zaisťuje tak ideálnu termoreguláciu bez nočného potenia či nepríjemného chladu.