🔥 Veľké zľavy odštartovali! 🔥
⏳ Akcia je časovo obmedzená! ⏳
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Tropico, Flexifoam® a Hybridná pena, tuhosť 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnosť 140 kg, výška 20 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3,5/4 |
| Nosnosť | 140 kg |
| Výška matraca | 20 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry, seniori |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 5 rokov |
| Vyrobené | Česká republika |
Potrebujete sa z postele pohodlnejšie dvíhať? Bez príplatku vám môžeme spevniť jednu alebo obe bočné strany matraca. Sadnete si na okraj postele a matrac sa pod vami nebude prepadávať.
Hľadáte jeden matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí partnerovi, Vám aj deťom? Práve ste ho našli.
Tento obojstranný ortopedický matrac je univerzálny hrdina pre každú postavu. Ponúka mimoriadnu pružnosť a vďaka šikovnej hybridnej pene sa dokonale prispôsobí, či už vážite 50 alebo 120 kg. Skvelá voľba pre všetkých, ktorí milujú pevnejšie, no zároveň pohodlné spanie.
Predstavte si stovky malých 3D kociek, ktoré reagujú na každý Váš pohyb a krivku tela. Táto unikátna profilácia CubeCare, vyvinutá pre zdravotné matrace, dokonale rozkladá tlak a zabraňuje otlakom. Telo sa uvoľní, svaly zrelaxujú a Vy spíte ako v bavlnke, bez nežiaduceho protitlaku.
Máte radi klasické ležanie a pocit skutočnej opory? Táto strana z robustnej a priedušnej peny Flexifoam® je pre Vás ideálna. Poskytuje stabilnú oporu pre chrbát, uľahčuje otáčanie v spánku a vďaka vysokej hustote materiálu zaručuje skutočne dlhú životnosť.
Matrac je kompletne vyrobený v Českej republike z certifikovaných európskych materiálov. A čo je najlepšie? Jeho jadro nie je lepené.
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál |
Flexifoam® a Hybridná pena |
| tuhosť | 3,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
20 cm |
| nosnosť | 140 kg |
| poťah | Medical Concept- snímateľný, prateľný na 60 ° C |
| uloženie | pevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt |
| balení | plná veľkosť |
| záruka | 5 rokov |
* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.
Potíte sa v noci? Potrebujete mať pocit absolútnej čistoty a sviežosti? Tento funkčný poťah je navrhnutý pre maximálnu cirkuláciu vzduchu a odvod vlhkosti. Vďaka kombinácii prírodných vlákien a chytrej konštrukcie si udržíte v posteli vždy suchú a príjemnú klímu.
Zloženie poťahu: 30% Tencel, 70% Polyester.