Taštičkový matrac OPTIMA VISCO

Viscosense, PUR a VISCO pena, taštičková pružina, tuhosť 3 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 130 kg, výška cca: 20 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Cena s DPH:

146,00 € S DPH

Množstvo: ks

Produkty skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomCena  
195x85 cm, Breeze
Cena: 146,00 €
Skladom 5 ks
Skladom 5 ks146,00 € ks
200x80 cm, Breeze
Cena: 146,00 €
Skladom 15 ks
Skladom 15 ks146,00 € ks
200x90 cm, Breeze
Cena: 146,00 €
Skladom 17 ks
Skladom 17 ks146,00 € ks
200x140 cm, Breeze
Cena: 241,00 €
Skladom 4 ks
Skladom 4 ks241,00 € ks
200x160 cm, Breeze
Cena: 270,00 €
Skladom 3 ks
Skladom 3 ks270,00 € ks
200x180 cm, Breeze
Cena: 292,00 €
Skladom 4 ks
Skladom 4 ks292,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania. Viac tu ...
Informácie o produkte
Tuhosť3
Nosnosť130 kg
Počet zón7
Výška matraca20 cm
Záruka5 rokov

Tento matrac je dostupný tiež v akcii 1 + 1 tu.

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Matrac Optima Visco je stredne tuhý matrac s vrstvou lenivej peny a so 7 - zónovým taštičkovým jadrom vo výške cca 20cm, ktorá splní očakávania aj veľmi náročných zákazníkov. Jej taštičkové jadro je vyrobené od špičkového nemeckého výrobcu AGRO. 7 anatomických zón zaisťuje perfektnú oporu roznym častiam tela, z ktorých každá potrebuje mierne inú tuhosť. Poťah matraca má 4 úchyty pre lepšiu manipuláciu.


Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Taštičkové matrace sú vyšším stupňom pružinových matracov a patrí k tým najžiadanejším. Taštičkové pružiny sú určené najmä pre výrobu zdravotných matracov vyššieho štandardu. Komfort hotových matracov je zaistený vysokou elasticitou jednotlivých pružiniek, kde je každá z nich umiestnená v malej textilnej taštičke. Pospájané sú medzi sebou len taštičky, nie pružinky. Preto môže každá pružinka reagovať samostatne, tzn. že pri stlačení jednej pružinky zostanú ostatné v nezmenenom stave. Tým, že sú jednotlivé pružinky navzájom oddelené, môžete ich využiť aj v dvojlôžkových rozmeroch. Môžete tak spať s partnerom na jednej spoločnej matraci bez toho, aby Vás rušil prípadný prenos vlnenia osoby ležiace vedľa Vás. Tieto matrace poskytujú výborné ortopedické vlastnosti, aktívnu podporu tela a vysokú bodovú elasticitu.

Jednou z najväčších výhod týchto matracov je výnimočná ventilačná a antiperspiračná schopnosť. Sú preto ideálnou voľbou, ak Vám v noci býva horúco a veľa sa potíte. Taštičkové matrace sú veľmi vzdušné a hygienické, hodí sa preto aj do starších domov, chát a vlhšieho prostredia.


Lenivá pena je moderným a v súčasnej dobe veľmi žiadaným materiálom, ktorý je vyrobený z prispôsobivého, visco - elastického materiálu. Táto pena sa výborne prispôsobuje telu a je úžasne tvárna. Ak patríte medzi tých, ktorí sa v noci často prevracia alebo budia, je pre Vás matrac s lenivou penou tou správnou voľbou. Jedná sa o unikátny typ polyuretánovej peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty. Pri kontakte s telesným teplom mäkne a dokonale sa prispôsobí ľudskému telu. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a efektu pomalého vrátenia, matrac nenarušuje krvný obeh počas spánku a tým nedochádza k preležaniu. Lenivá pena súčasne stabilizuje telo v optimálnej polohe a tým zmierňuje bolesti chrbta. Vaše svalstvo sa môže plne uvoľniť a tým sa markatne zvyšuje stupeň relaxácie organizmu. Je výborná pri dlhodobom pripútaniu na lôžko, pretože svojim minimálnym protitlakom pôsobí proti vzniku dekubitov. Je odolná vôči prachovým roztočom a baktériám, ktorí nemajú radi umelé materiály, preto sa v týchto matracoch neusádzajú.


PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrace z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť.
Tento matrac nie je vhodný na polohovateľné rošty.Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu. 

Parametre matraca

materiál Taštičková pružina, PUR a VISCO pena
tuhosť3 (z rozsahu 1-5)
výška cca
20 cm
nosnosť130 kg
poťahBreeze - snímateľný, možnosť prať na 60°C
uloženiepevná doska, pevný latkový rošt
balenievakuové balenie
záruka5 rokovPri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha v minimálnej výške 50 %, alebo platba vopred.


* Niektoré farby pien v priereze matrac sa môžu meniť.