Sendvičový matrac SPIMSI FRESH

DOPRAVA ZADARMO

Spimsi, PUR a HR pena, Sanitized® pena, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 130 kg, výška: 22 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 3 - 5 prac. dní

Cena s DPH:

290,00 € S DPH

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť3/4
Nosnosť130 kg
Počet zón7
Výška matraca22 cm
Záruka3 roky

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Kúpou tohto matrace máte dopravu zadarmo!!!Popis matraca

Robustný 22 cm vysoký matrac z komfortných pien, HR so 7-zónovou masážnou profiláciou a špeciálne odvetraným jadrom z modernej antibakteriálnej vysoko pružnej peny SANITIZED® s dlhou životnosťou. Ráno vstaneš na Spimsi Fresh svieži a oddýchnutý i vďaka povrchu, ktorý je príjemne profilovaný, počas noci lepšie prekrvuje tvoje svalstvo. Základom dokonalosti tohto matraca je špičková antibakteriálna pena SANITIZED® v 7 zónach tvrdosti s odvetranými kanálmi, takže aj v teplejšej noci rieši matrac odvetranie z potenia.


Špeciálna antibakteriálna pena s certifikovanou úpravou SANITIZED® (biocídna latka - nezávadná, vhodná aj pre deti do 3 rokov), ktorá likviduje baktérie, huby, roztoče, plesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy v matraci a navyše dokáže ochrániť pred nepríjemným zápachom spôsobeným týmito organizmami. Zabezpečuje dokonale čisté a zdravé prostredie pre váš spánok a dlhodobo zabezpečí zdravú a suchú klímu vo vnútri matraca. Ochrana SANITIZED® zaručí dlhšiu životnosť matrace a lepšie / zdravšie prostredie pre spánok.


Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.


PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrace z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje. PUR pena má veľmi nízku hmotnosť, preto sa s ňou ľahko manipuluje. Tieto matrace sa hodia ako na príležitostné, tak na každodenné spanie s ohľadom na nižšiu cenu.


Poťah Algua Spirulina je poťah s výťažkami z morských rias Spirulina. Obsahuje prírodné vitamíny, minerály a aminokyseliny. Počas spánku dochádza k uvoľňovaniu týchto látok a pôsobia blahodarne na ľudskú pokožku. Poťah má antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu. Certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart. Odzipsovateľný a prateľný do 60 °C, zips – modrý.
Zloženie: 30% viskóza, 70% polyester, úprava SPIRULINA FINISH,  poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2.    • obojstranne použiteľný matrac
    • špeciálna antibakteriálna pena s certifikovanou úpravou SANITIZED® (biocídna latka- nezávadná vhodná aj pre deti do 3 rokov), ktorá likviduje baktérie, huby, roztoče, plesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy v matraci
    • zabezpečuje dokonale čisté a zdravé prostredie pre váš spánok a dlhodobo zabezpečí zdravú a suchú klímu vo vnútri matraca
    • jadro obsahuje otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť
    • masážny povrch matraca tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvolňujú svalstvo počas spánku
    • štandardné vyhotovenie v poťahu – ALGUA SPIRULINA COLOR zips – modrý
    • zloženie: PUR 7-zón profil 5/3 cm, hustota 28 kg/m³ (červená), jadro pena SANITIZED®.VBN 7-zón profil 40 kg/m³(žltá) – 11 cm, HR 7-zón nopky 35 kg/m³ 4/2 cm (svetlá modrá)

 


Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
Parametre matracu

materiál PUR a HR pena, Sanitized® pena
tuhosť3/4 (z rozsahu 1-5)
výška22 cm
nosnosť130 kg
poťahAlgua Spirulina - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženiepevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
balenievakuové balenie
záruka3 roky

Pri objednaní rozmerov 200x100 cm, 200x120 cm, 200x140 cm, 200x160 cm, 200x180 cm, 200x200 cm a všetkých ďalších atypických rozmerov, je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha v minimálnej výške 50 % alebo platba vopred.
* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.

Poťah Algua Spirulina


Poťah s výťažkami z morských rias Spirulina. Obsahuje prírodné vitamíny, minerály a aminokyseliny. Počas spánku dochádza k uvoľňovaniu týchto látok a pôsobia blahodarne na ľudskú pokožku.
Poťah má antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu.


Certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart. Odzipsovateľný a prateľný do 60 °C, zips – modrý.
Zloženie: 30% viskóza, 70% polyester, úprava SPIRULINA FINISH, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah Algua Spirulinapoťah Algua Spirulina

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov

 

CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát