Sendvičový matrac BAMBINO LATEX

BAMBINO LATEX matrac pre dieťa Zväčšiť

Benab, HR pena, latex, tuhosť 2/4, výška matraca: 8 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

62,00 € S DPH

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť2/3
Výška jadra8 cm
Záruka3 roky

Popis matraca

Vysoko kvalitný nelepený matrac 8 cm vysoký je vyrobený z pružnej HR peny (40 kg/m3) a vrstvy perforovaného latexu (65 kg/m3). Matrac sa vyznačuje výbornou pružnosťou, tvarovou stálosťou a je tou najlepšou voľbou pre Vaše dieťa. Matrac je dvojitej tuhosti - je obojstranne použiteľný. Matrac zabezpečuje potrebné prevzdušnenie perforáciou latexovej dosky.  Je certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO - TEX štandard 100.
Vyrába sa z kôry kaučukovníka a potom ako sa prevzdušní vytvára poddajný materiál skládajúci sa z miliard otvorených buniek spojených mikrovláknami. Latex sa vyznačuje výbornými ergonomickými a elastickými vlastnosťami.
Matrace zo studenej peny majú vynikajúcu pružnosť, tvarovú stálosť, priedušnosť a dobre odvádzajú vlhkosť ktorá vzniká pri nadmernom potení.

 

Parametre matracu

materiál HR pena, latex
tuhosť2/4 (z rozsahu 1-5)
výška jadra8 cm
nosnosť90 kg
poťahTencel - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiepevný nebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenieplná veľkosť
záruka3 roky


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Tencel

Matrac je vybavený veľmi kvalitným poťahom špičkových parametrov. Poťah je vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím technologie Vortex. Poťah je charakteristický svojou vysokou vzdušnosťou a odvodom vlhkosti, rýchlo sa vysúša, čím sa zabezpečuje vysoká hygiena a komfort matraca. Je prirodzene antibakteriálny, antiroztočový a certifikovaný OEKO-TEX standartom, ktorý zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Látka vyrobená z prírodných celulózových vlákien Lyocell je veľmi pevná a má dlhú životnosť. Poťah je prešitý klimatizačnou výplňou - PES vláknom 300 gr/m². Poťah je odzipsovateľný, ľahko sa udržuje a je prateľný do 60 °C.

 

 

potah Tencelpotah Tencel

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov

 

CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát