Sendvičový matrac BAMBINO ECO

BAMBINO ECO matrac pre dieťa Zväčšiť

Benab, HR pena, kokos, tuhosť 3/4, výška matraca: 6 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

44,00 € S DPH

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť3/4
Výška jadra6 cm
Záruka3 roky

Popis matraca

Pohodlný nelepený matrac je 7 cm vysoký, je vyrobený z vysoko elastickej HR peny (28 kg/m3) a prírodnej kokosovej vložky (1300 g/m2). Použitý materiál sa vyznačuje výbornou pružnosťou a tvarovou stálosťou.
Matrac je obojstranne použiteľný a má zabezpečené potrebné prevzdušnenie vďaka kokosovej vrstve. Matrac má dostatočne pružný a tvrdý podklad pre správne tvarovanie chrbtice rastúceho dieťaťa. Matrac je nelepený a zabalený v špeciálnej EKO obliečke z bavlny. Je certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO - TEX štandard 100.
Kokosová vrstva je vyrobená zo 100% prírodných vlákien palmy kokosovej, spojených zmesou latexu. Používa sa najmä ako medzivrstvá v jadrách matracov na spävnenie, zvyšuje nosnosť, odolnosť a prirodzenú tuhosť a má výborne ortopedické vlastnosti.
Matrace zo studenej peny majú vynikajúcu pružnosť, tvarovú stálosť, priedušnosť a dobre odvádzajú vlhkosť ktorá vzniká pri nadmernom potení.

 

Parametre matracu

materiál HR pena, kokos
tuhosť3/4 (z rozsahu 1-5)
výška jadra6 cm
nosnosť100 kg
poťahAloe Vera - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiepevný nebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenieplná veľkosť
záruka3 roky


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Aloe Vera

Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Poťah je príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu lôžka. Poťah je naviac odzipsovateľný, antibakteriálny, antiroztočový a prateľný do 60 °C. Poťah získal označenie OEKO-TEX standard, ktorý zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Zloženie: 85% polyester, 15% viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m².

 

 

potah Aloe verapotah Aloe vera

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov

 

CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát