🔥 Veľké zľavy odštartovali! 🔥
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Benab, PUR pena a kokos , tuhosť 3/5 (rozsah 1-5), nosnosť 120 kg, výška 19 cm
| Tuhosť | 3/5 |
| Nosnosť | 120 kg |
| Výška matraca | 19 cm |
| Určenie | dospelí, páry |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Objavte tvrdšiu verziu obľúbeného matraca Zero, vystuženú silou prírody – doskou z kokosových vlákien.
Srdcom tohto matraca je vrstva z lisovaných kokosových vlákien. Tento 100% prírodný materiál dodáva lôžku výnimočnú tuhosť, nosnosť a odolnosť. Kokosová doska navyše skvele dýcha, odvádza vlhkosť a prirodzene bráni množeniu roztočov a baktérií, čím zaisťuje dokonale hygienické prostredie pre Váš spánok.
Už žiadne kompromisy v posteli. Vďaka šikovnej sendvičovej konštrukcii ponúka matrac z každej strany iný pocit ležania a inú tuhosť.
Materiál: Kombinácia PUR pien (28 a 30 kg/m³) a dosky z kokosových vlákien (1300 gr/m²).
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | PUR pena, kokos |
| tuhosť | 3/5 (rozsah 1-5) |
| výška | 19 cm |
| nosnosť | 120 kg |
| poťah | Silver - snímateľný, možno prať na 60°C |
| uloženie | pevný lamelový rošt |
| balenie | vakuové balenie |
| záruka | 3 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.
Vďaka aktívnym iónom striebra vytvára tento poťah prirodzene antibakteriálne a antialergické prostredie, ktoré je ideálne aj pri nadmernom potení a zabraňuje rastu plesní.
Okrem výnimočných hygienických vlastností je poťah neuveriteľne mäkký a príjemný na dotyk. Samozrejmosťou je praktický zips a možnosť prania na 60 °C pre dokonalú a jednoduchú údržbu.
Poťah má certifikáciu ÖkoTex.
Zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah je zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m².