Májové ceny sú tu!
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, kokos, PUR pena, taštičkové pružiny, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť 130 kg, výška 20 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3/4 |
| Nosnosť | 130 kg |
| Výška matraca | 20 cm |
| Určenie | deti, mládež, dospelí, páry |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Hypnose Coco je obojstranný taštičkový matrac, ktorý prináša vysoký komfort a podporu pre celú rodinu!
Hypnose Coco ponúka dve rôzne tuhosti v jednom!
Na jednej strane nájdete pevnú kokosovú dosku pre zdravú oporu, na druhej mäkšiu penu na dokonalé uvoľnenie. Stačí otočiť a máte matrac presne podľa Vašich potrieb.
Kľúčové vlastnosti:
Matrac nie je vhodný pre polohovateľné rošty.
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. Ponuka zahrňuje 2 kusy matracov.
| materiál | taštičkové pružiny, PUR pena, kokos, filc |
| tuhosť | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 20 cm |
| nosnosť |
130 kg |
| poťah |
Microfiber, Chloe Aktiv - snímatelný, možnosť prať |
| uloženie | pevná doska, pevný latkový rošt |
| balenie | plná veľkosť |
| záruka |
3 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.
Zamatovo hebký poťah na matrac z mikrovlákna kombinuje príjemný dotyk s maximálnou praktickosťou. Jeho hladký povrch je vysoko odolný proti zatrhávaniu a znesie aj náročnejšiu každodennú prevádzku. Vďaka praktickému zipsu poťah ľahko odoberiete a vyperiete na 60 °C, čo udržuje vysoký hygienický štandard a dokonale čisté prostredie pre váš spánok.
Prešitý poťah s priedušnou výplňou účinne chráni matrac a udržuje hygienické prostredie na spánok. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam a odolnosti voči roztočom je ideálnou voľbou pre alergikov. Praktický zips umožňuje ľahké stiahnutie a pravidelné pranie, čím samotný matrac udržíte vždy v dokonalej čistote.