OBJEDNALI STE ZLÝ ROZMER?

Objednali ste zlý rozmer, alebo Vám matrace jednoducho nevyhovujú? Aj pre tieto situácie máme riešenie.


Ak máte objednávku, kde ste objednali zlý rozmer a táto eště nebola vyexpedovaná, je možné ju eště dodatočne zmeniť. Kontaktujte nás, prosím, emailom alebo telefonicky a my rozmer opravíme. V tomto prípade nie je nutné objednávku stornovať.


Ak ste však tovar už dostali, alebo len chcete matrace vrátiť, ponúkame Vám dve možnosti, ako tuto situáciu riešiť. V prvom prípade môžete zle objednané matrace alebo rošty (okrem atypických, na zákazku vyrábaných rozmerov) vrátiť k nám na sklad buď osobne, alebo akoukoľvek dopravnou spoločnosťou (neodporúčame Slovenskú poštu).


Akonáhle matrace alebo rošty obdržíme a naši pracovníci tovar prekontrolujú, vrátime Vám platbu späť na účet (do 14 kalendárnych dní). Tovar je potrebné vždy riadne zabaliť aspoň do dvoch vrstiev igelitu (strech fólia sa nepovažuje za obalový materiál), aby počas prepravy nedošlo k ich poškodeniu. V takom prípade by došlo ku kráteniu vrátenej sumy.


Prosíme Vás, aby ste nás o vrátenie tovaru informovali emailom, kde zároveň uvediete meno a priezvisko, číslo objednávky a číslo účtu. Zásielku odošlete na adresu Artline - Benab, Slavkovská 2019/73, Kežmarok.


V druhom prípade môžeme dopravu zariadiť my prostredníctvom dopravnej spoločnosti Toptrans, toto je však spoplatnené čiastkou 23,90 Euro vč. DPH. Odvoz matracov by sme objednali na deň, ktorý by ste si určili. Ďalší postup by bol rovnaký, ako v predchádzajúcom prípade - opäť by sme matrace po prevzatí skontrolovali a ak by boli bez chyby, vrátili by sme Vám platbu späť, len zníženú o čiastku 23,90 Euro.


Ak chcete vytvoriť novú objednávku na správny rozmer, bude postup nasledujúci. Do poznámky v novej objednávke napíšte, že chcete vracať matrac z objednávky číslo.... , poznamenajte aj Vaše číslo účtu a zároveň uveďte, či máte záujem o nami zariadený zvoz za sumu 23,90 Euro, alebo si toto vyriešite sami.


V prípade, že budete chcieť náš odvoz dopravnou spoločnosťou Toptrans, je nutné novú objednávku pri prevzatí opäť uhradiť a vodičovi odovzdať riadne zabalený pôvodný tovar (aspoň do dvoch vrstiev igelitu, aby nedošlo počas prepravy k ich poškodeniu). Akonáhle ho obdržíme a prekontrolujeme, vrátime Vám platbu za pôvodnú objednávku späť na účet (zníženú o čiastku 23,90 Euro za stiahnutie matracov).