My Vám zavoláme zadajte svoje tel. číslo

Úzke matrace 80 x 200 cm 12 produkty

K dobrému spánku je potrebné mať okolo seba dostatočný priestor. Váš matrac by mal byť aspoň o 20 cm dlhší ako ste Vy. Ale čo robiť, ak ste obmedzený priestorom? Tu je niekoľko tipov:

Matrace v rozmere 200 x 80 cm sú jedným z najrozšírenejších štandardných rozmerov. Rozmer 80 x 200 cm sa síce radí medzi úzke matrace, ale aj tak veľmi dobre plní svoju funkciu pri spánku. Takto široký matrac už zaisťuje dostatočný priestor pre kvalitný a zdravý spánok. Tento rozmer môžete nájsť takmer u všetkých matracov na našom webe raj-matracov.sk.

Ďalším z užších rozmerov je 190 x 80 cm. Pri výbere tohto matraca dbajte prosím na pravidlo, že matrac musí byť o 20 cm dlhší ako ten, pre koho je matrac kupovaný.

Posledným z úzkych rozmerov, ktorý spomenieme, je matrac veľkosti 180 x 80 cm. Tieto matrace doporučujeme skôr pre dospievajúcu mládež do výšky 160 cm. Ide o atypický rozmer matraca a preto je nutné tento matrac vyrobiť na mieru.

Máte o tieto úzke matrace záujem? Neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vám poradíme. raj-matracov.sk – tá správná voľba pre Váš spokojný spánok.