🔥 Veľké zľavy odštartovali! 🔥
⏳ Akcia je časovo obmedzená! ⏳
Žiadne produkty
Žiadne produkty







Viscosense, PUR pena, RE pena, tuhosť 3/4 (rozsah 1-5), nosnosť 130 kg, výška 14 cm
| Rozmer a poťah | Skladom | Dôvod | Cena |
|---|
| Tuhosť | 3/4 |
| Nosnosť | 130 kg |
| Výška matraca | 14 cm |
| Určenie | mládež, dospelí, páry |
| Poloha pri spánku | chrbát, brucho, bok |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobené | Slovensko |
Hľadáte spoľahlivý matrac, ktorý nezruinuje Vašu peňaženku, a napriek tomu ponúkne komfortný spánok?
Matrac Dominika je ideálnou voľbou!
Obojstranný matrac s pevnou RE penou
Hlavné vlastnosti:
Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.
| materiál | PUR pena, RE pena |
| tuhosť | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 14 cm |
| nosnosť | 130 kg |
| poťah | Aloe Vera Plus - snímateľný, možno prať na 60°C |
| uloženie | pevný lamelový rošt |
| balenie |
plná veľkosť |
| záruka | 2 roky |
* Niektoré farby pien v priereze matrac sa môžu meniť.
Objavte dokonalú harmóniu medzi hebkou starostlivosťou a sviežim spánkom.
Nadýchané prešívanie s klimatizačnou vrstvou aktívne dýcha a spoľahlivo odvádza vlhkosť, takže Vaše lôžko zostane po celú noc príjemne suché. Zatiaľ čo si užívate tento vzdušný komfort, výťažky z Aloe Vera jemne regenerujú Vašu pokožku a starajú sa o hygienicky čisté prostredie.
Samozrejmosťou je ľahká údržba vďaka zipsu a možnosti prania na 60 °C.
Zloženie: 85% polyester, 15% viskóza, obohatený o výťažky z Aloe Vera, prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2.
Poťah má certifikáciu ÖkoTex.