ORTHOPEDIC VISCO 200x80 cm - VÝPREDAJ

ORTHOPEDIC VISCO 200x80 cm - VÝPREDAJ Zväčšiť

HR, PUR a BIO VISCO pena, tuhosť 2,5/4 (rozsah 1-5) , počet zón matraca: 7, nosnosť matraca: 140 kg , výška jadra matraca: 22 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena s DPH:

159,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-6% 169,00 €

Množstvo: ks

MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomDôvodCena  
ORTHOPEDIC VISCO 200x80 cm - VÝPREDAJ
Skladom 1 ks
Skladom 1 ks
?
Matrac bol vystavený
159,00 € ks

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Nové, vylepšené zloženie tohto mäkšieho matraca prelomovou technológiou, zaručuje jeho vzdušnosť a odvod vlhkosti. Matrac Orthopedic Visco využíva špeciálne vlastnosti pamäťovej peny s integrovanými časticami latexu YogaDrops®, zvyšujúce pružnosť a presnosť tvarovania.
 
Unikátna konštrukcia tohto sedemzónového ortopedického matraca umožňuje jeho výrobu bez použitia lepidla. Vďaka inovatívnej technológii Fresh Air je zabezpečené spojenie matraca pomocou špeciálnych zámkov. Jednotlivé diely jadra matraca tak do seba presne zapadajú a držia pevnosť a štruktúru jadra pohromade. Táto technológia v kombinácii s kvalitnými penami zároveň zaisťuje jej vysokú životnosť, pružnosť a vzdušnosť. Vďaka svojmu vnútornému profilovaniu tento matrac poskytuje výborný komfort a pohodlie. 
 
Matrac má na každej strane inú tuhosť a je teda vhodný pre páry. Ideálny do manželských postelí, kde výška matraca musí byť rovnaká, ale každý z páru vyžaduje inú tuhosť matraca. Visco pena je vhodná aj pri väčších rozmeroch, pretože tlmí pohyby otáčajúceho sa partnera.
 
Nosnosť tohto matraca je do 140 kg. Pružnosť a tvarová stálosť pien v spojení s kvalitným, alergicky neutrálnym poťahom zaručujú dlhodobo príjemný spánok.
Svojou výškou 22cm matrac uľahčuje príjemné vstávanie a líhanie.
 
Strana Soft:
Jedná sa o mäkšiu stranu s použitím vysoko kvalitné VISCO peny. Lenivá pena je moderným a v súčasnej dobe veľmi žiadaným materiálom, ktorý je vyrobený z prispôsobivého, visco - elastického materiálu. Táto pena sa výborne prispôsobuje telu a je úžasne tvárna. Ak patríte medzi tých, ktorí sa v noci často prevracia alebo budia, je pre Vás matrac s lenivou penou tou správnou voľbou. Jedná sa o unikátny typ polyuretánovej peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty. Pri kontakte s telesným teplom mäkne a dokonale sa prispôsobí ľudskému telu. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a efektu pomalého vrátenia, matrac nenarušuje krvný obeh počas spánku a tým nedochádza k preležaniu. Lenivá pena súčasne stabilizuje telo v optimálnej polohe a tým zmierňuje bolesti chrbta. Vaše svalstvo sa môže plne uvoľniť a tým sa markatne zvyšuje stupeň relaxácie organizmu. Je výborná pri dlhodobom pripútaniu na lôžko, pretože svojim minimálnym protitlakom pôsobí proti vzniku dekubitov. Je odolná vôči prachovým roztočom a baktériám, ktorí nemajú radi umelé materiály, preto sa v týchto matracoch neusádzajú.
Pamäťová pena má vysokú hustotu a teda aj životnosť. Matrac s lenivou penou sú ideálnou voľbou do dvojpostele, pretože tlmí pohyby partnera tak, že o nich neviete.
Matrac s lenivou penou sú vyrábané ako sendvičové, tzn. že v jadre matraca sú použité aj vrstvy iných pien a materiálov. Čím vyššia vrstva pamäťovej peny, tým lepšie ortopedické vlastnosti a vyšší komfort spánku.
Matrace s lenivou penou nie sú vhodné pre deti, ktoré potrebujú tuhší matrac pre správny vývoj chrbtice a prípadne pre seniorov, ktorí majú radšej pevnú oporu a tuhšie ležanie.
Pri spaní na pamäťovej pene sa Váš spánok upokojí a Vy budete vstávať oddýchnutí a svieži.

 

Strana Hard:
Tuhá a flexibilná strana matraca vyrobená z kvalitnej PUR peny 3040 zaisťuje stálu pevnosť, tvrdosť a je vhodná pre mužov alebo milovníkov tuhšieho ležania. Podporená je kvalitnou penou HR. Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.

Záruka 5 rokov a inovatívny výrobný proces zaručujú dlhú životnosť a exkluzívnu cenu pri porovnaní s inými matracmi od ostatných výrobcov.

 

Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.

 
 

 

Parametre matracu

materiál HR, PUR a BIO VISCO pena
tuhosť2,5/4 (z rozsahu 1-5)
výška jadra22 cm
nosnosť140 kg
poťahAloe Vera - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiepevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
záruka5 rokov

 

 

 

Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Aloe Vera

Kvalitná štandardná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi  účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém  a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.
Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah nie je prešitý a je vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

 

poťah Aloe Verapoťah Aloe Vera

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát