MAGION 200x80 cm - VÝPREDAJ

MAGION 200x80 cm - VÝPREDAJ Zväčšiť

Viscosense, Flexifoam® pena, tuhosť 3/4 (z rozsahu 1-5), nosnosť: 135 kg, výška: cca 22 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena s DPH:

159,00 € S DPH

Množstvo: ks

MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomDôvodCena  
MAGION 200x80 cm - VÝPREDAJ
Skladom 1 ks
Skladom 1 ks
?
Výpredaj posledných kusov zo skladu.
159,00 € ks
Informácie o produkte
Tuhosť3/4
Nosnosť135 kg
Počet zón7
Výška matraca22 cm
Záruka3 roky

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Ortopedický sendvičový matrac s pamäťovou penou, 3D Rainbow technológiou a prateľným poťahom. Matrac Magion má strednú a vyššiu strednú tuhosť.

Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena. Tieto matrace je možné aj mierne polohovať.


Strana RELAX HARD - strana s pamäťovou penou a konštrukciou 3D Rainbow. Táto strana má výhody pružnej peny Flexifoam® - stabilita, podpora, priedušnosť a pružnosť + výhody pamäťovej peny - úľava pre kĺby, komfort. Jemná masážna profilácia - 7 zón.

 

Strana CLASSIC SOFT - pružná, dokonale priedušná strana s AirForce technológiou s profiláciou CubeCare (vyvinutá pre zdravotné matrace - napomáha znižovať tlak na telo), maximálna preidušnosť. Komfortná zónová konštrukcia.
Kocky CubeCare optimalizujú rozloženie tlaku a pomáhajú tak zabrániť preležaniu. Táto profilácia v tvare kociek bola vyvinutá pre zdravotné matrace (každá z nich reaguje samostatne). Aj tuhšia konštrukcia matraca tak vďaka profilácii CubeCare poskytuje dokonalé pohodlie bez nežiaduceho protitlaku.

 

Matrac je vybavený snímateľným a prateľným poťahom Bamboo. Poťah má zips po celom obvode a je možné ho rozdeliť na 2 časti a prať aj v menších práčkach. Obe polovice sú prešívané a opatrené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna (obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko).

 

Celková výška matraca vrátane poťahu je cca 22 cm.

 

 

Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.

 

 

Parametre matracu

materiál Flexifoam® pena
tuhosť3/4 (z rozsahu 1-5)
výškacca 22 cm
nosnosť135 kg
poťahKašmír - snímateľný a prateľný do 60°C
uloženiepevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
balenieplná veľkosť
záruka3 roky

 

 


 

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Kašmír

Hodvábne jemný poťah Kašmír s vysokým podielom prírodných vlákien. Vďaka vysokému podielu viskózy a kašmírového vlákna ponúka vynikajúce termoregulačné schopnosti pre komfortný spánok a obmedzenie potenia. Veľmi odolná, pevná a príjemne mäkká látka s klimatizačným prešívaním navyše obmedzuje nabíjanie statickou elektrinou pre pokojný spánok. Zloženie: 50% polyester, 48% viskóza, 1% kašmír.potah KašmírPotah Kašmír