DORI 200x80 cm - VÝPREDAJ

Viscosense, PUR pena, tuhosť 4,5 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 130 kg, výška matraca: 15 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Cena s DPH:

86,00 € S DPH

Množstvo: ks

MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomDôvodCena  
DORI 200x80 cm - VÝPREDAJ
Skladom 25 ks
Skladom 25 ks
?
Výpredaj skladových zásob.
86,00 € ks

Popis matraca

Štandardný, VEĽMI TUHÝ, penový matrac, vyrobený z kvalitnej PUR peny bez použitia lepidiel. Je určený najmä pre menšie deti a pre zákazníkovi, ktorí hľadajú kvalitu za nízku cenu.  Ložná plocha je z oboch strán rovná, je teda vhodný pre deti alebo osoby, ktorým vadí nopková profilácia. Pružnosť a tvarová stálosť peny v spojení s kvalitným, odnímateľným a pracím poťahom, zaručujú výbornú hygienu lôžka. Je vhodný na pevné, aj polohovacie lamelové rošty.

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje. PUR pena má veľmi nízku hmotnosť, preto sa s ňou ľahko manipuluje. Tieto matrace sa hodia ako na príležitostné, tak na každodenné spanie s ohľadom na nižšiu cenu.

Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné.


Poťah Silver Aloe s obsahom striebra je ideálny pri alergiách na prach a pri problémoch s nadmerným potením, je antistatický, antibakteriálny, má antimykotické vlastnosti a zabraňuje rastu plesní. Všetky tieto vlastnosti látky Silver Aloe zaručujú vynikajúcu hygienu. Poťah je snímateľný a prateľný na 60°C.Parametre matraca

materiál PUR pena
tuhosť4,5 (v rozsahu 1-5)
výška15 cm
nosnosť130 kg
poťahSilver Aloe - snímateľný, prateľný na 60°C
uloženiepevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
balenievákuovo balené
záruka2 roky


* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.