VISCOSENSE HARD 200x80 cm - VÝPREDAJ

Viscosense, HR a VISCO pena, tuhosť 5 (rozsah 1-5), nosnosť: 150 kg, výška jadra: 20 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena s DPH:

229,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-50% 458,00 €

Množstvo: ks

MATRACE VO VÝPREDAJI dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomDôvodCena  
VISCOSENSE HARD 200x80 cm - VÝPREDAJ
Skladom 1 ks
Skladom 1 ks
?
Výpredaj posledného kusu.
229,00 € ks
Informácie o produkte
Tuhosť5
Nosnosť150 kg
Výška jadra20 cm
Záruka5 rokov

POPIS MATRACE:

Matrac Viscosense Hard je ideálny pre všetkých, ktorí hľadajú tvrdý matrac s vyššou nosnosťou. Špeciálne prerezaná, odolná a pružná základňa tohto matraca zaručuje stabilitu a vysokú nosnosť, zatiaľ čo pamäťová pena zaisťuje mimoriadne pohodlie potrebné k pokojnému spánku. Elegantný, antialergický poťah Greenfirst sa ľahko sníma a je prateľný na 60°C. Navyše aktívne pôsobí proti roztočom. Matrac je tiež vybavený špeciálnym kanálovým systémom podporujúcim prúdenie vzduchu. Vďaka týmto vlastnostiam pomáha matrac Viscosense Hard vytvoriť vo Vašej spálni pohodlné a pritom zdravé prostredie.

Studená pena je dnes veľmi rozšíreným a obľúbeným materiálom pre výrobu matracov. Jedná sa o špecifický druh polyuretánovej peny, ktorá vzniká lisovaním za studena. Vyniká svojou pružnosťou, tvarovou stálosťou, bodovou elasticitou a dlhou životnosťou. Jej veľkou výhodou je schopnosť držať tvar a elasticky reagovať na tlak tela. Vďaka svojej priedušnosti dokonale odvádza vlhkosť, ktorá vzniká pri nadmernom potení. Svojou štruktúrou pripomína poréznu špongiu, takže v nej spoľahlivo cirkuluje vzduch. Matrace ze studenej peny sú vhodné aj pre deti, sú hygienicky nezávadné a neprehrievajú sa. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam HR peny, môžete mať doma tieto matrace bez známok opotrebovania dlhé roky.

 

Lenivá pena je moderným a v súčasnej dobe veľmi žiadaným materiálom, ktorý je vyrobený z prispôsobivého, visco - elastického materiálu. Táto pena sa výborne prispôsobuje telu a je úžasne tvárna. Ak patríte medzi tých, ktorí sa v noci často prevracia alebo budia, je pre Vás matrac s lenivou penou tou správnou voľbou. Jedná sa o unikátny typ polyuretánovej peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty. Pri kontakte s telesným teplom mäkne a dokonale sa prispôsobí ľudskému telu. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a efektu pomalého vrátenia, matrac nenarušuje krvný obeh počas spánku a tým nedochádza k preležaniu. Lenivá pena súčasne stabilizuje telo v optimálnej polohe a tým zmierňuje bolesti chrbta. Vaše svalstvo sa môže plne uvoľniť a tým sa markatne zvyšuje stupeň relaxácie organizmu. Je odolná vôči prachovým roztočom a baktériám, ktorí nemajú radi umelé materiály, preto sa v týchto matracoch neusádzajú.

 

 
 

 

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: HR a VISCO pena (85kg/m3)
tuhosť:5 (z rozsahu 1-5)
výška jadra:20 cm
nosnosť:150 kg
poťah:Greenfirst - snímateľný, prateľný na 60°C
odporučané uloženie:pevný alebo polohovací lamelový rošt
balenie:plná veľkosť
záruka:5 rokov

 

Poťah:

GREENFIRST

Poťah s bioaktivnou úpravou na báze prírodných rastlinných látok funguje ako vysoko účinná ochrana proti roztočom, vďaka tomu je vhodný aj pre alergikov, astmatikov a pre každého, kto vyžaduje hygienu lôžka. Je prateľný na 60°C a možno ho po celom obvode rozpnúť na dve samostatné polovice, čo uľahčuje manipuláciu a pranie v menšej práčke.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.