ROY MEMORY

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 194,37 €
Cena s DPH 138,00 €
Měsíční splátka 13,80 €

 
 

Vakuovo balene

 

POPIS MATRACA:

Revolučný, luxusný matrac Roy Memory je profilovaný do siedmych anatomických zón. Jadro matraca tvorí okrem iného pamäťová VISCO pena, ktorá zabezpečuje optimálnu polohu chrbtice, pri zachovaní príjemnej celkovej mäkkosti matraca. Plochy matraca sú tvarované do masážnych vlniek. Matrac svojím zložením reaguje na požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Matrac je vhodný pre pevný, polohovací a elektrický lamelový rošt.

 

ROZLOŽENIE ANATOMICKÝCH ZÓN:

7 anatomických zón

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: PUR a VISCO pena
tuhosť: 2,5 (z rozsahu 1-5)
počet zón: 7 anatomických zón
výška jadra matraca: 20 cm
nosnosť matraca: 130 kg
poťah matraca: Magnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: pevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenie: vákuovo balené
záruka: 5 rokov


CERTIFIKÁTY:

ITC peny ITC latky ITC latex kokos ISO 9001:2009


POŤAHY NA VÝBER:

Magnetoterapia Aloe:

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera, s votkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje roztiahnutie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah nie je prešívaný a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester. poťah prima

Magnetoterapia Plus:

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s votkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a proti bolestivý účinok, spôsobuje roztiahnunie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

Poťahy Polar a Bamboo na vyžiadanie.

 

U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.
Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.