Pružinový matrac ŠÁRKA

Pružinový matrac ŠÁRKA Zväčšiť

Viscosense, PUR pena, KOKOS, bonell pružiny, tuhosť 5 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 130 kg, výška matraca: 16 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

119,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-18% 145,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť5
Nosnosť130 kg
Výška jadra16 cm
Záruka5 rokov

Popis matraca

Matrac Šárka splňuje všetky ortopedické vlastnosti a patrí medzi vysoko kvalitné matrace. Charakteristickou vlastnosťou, ktorá dotvára zaručený komfort, je vzdušnosť a dokonalá pružnosť. Pružinová kostra so štyrmi závitmi je kombinovaná s kvalitnou polyuretánovou penou. U tohto matraca je taktiež nad pružinami vložená doska s pružným kokosovým vláknom.


 

Parametre matracu

materiál PUR pena, kokosové vlákno, bonell pružiny
tuhosť5 (z rozsahu 1-5)
výška jadra16 cm
nosnosť130 kg
poťahMagnetoTerapia Aloe, MagnetoTerapia Plus - snímateľný, prateľný
doporučené uloženiepevný  lamelový rošt
balenieplná veľkosť
záruka5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Aloe

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou z vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výtažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je odzipsovateľný, neprešívaný, prateľný na 60°C a vhodný pre alergikov. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Magnetoterapia Aloepotah Magnetoterapia Aloe

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát