ŠÁRKA

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 120,73 €
Cena s DPH 99,00 €
Měsíční splátka 9,90 €

 
 

POPIS MATRACA:

Matrac Šárka splňuje všetky ortopedické vlastnosti a patrí medzi vysoko kvalitné matrace. Charakteristickou vlastnosťou, ktorá dotvára zaručený komfort, je vzdušnosť a dokonalá pružnosť. Pružinová kostra so štyrmi závitmi je kombinovaná s kvalitnou polyuretánovou penou. U tohto matraca je taktiež nad pružinami vložená doska s pružným kokosovým vláknom.

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: PUR pena, kokosové vlákno, bonell pružiny
tuhosť: 5 (z rozsahu 1-5)
výška matraca: 16 cm
nosnosť matraca: 130 kg
poťah matraca: Magnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženie: pevný  lamelový rošt
balenie: plná veľkosť
záruka na matrac: 5 rokov


CERTIFIKÁTY:

ITC peny ITC latky ITC latex kokos ISO 9001:2009


POŤAHY NA VÝBER:

Magnetoterapia Aloe:

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera, s votkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje roztiahnutie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah nie je prešívaný a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester. poťah prima

Magnetoterapia Plus:

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s votkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a proti bolestivý účinok, spôsobuje roztiahnunie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

Poťahy Polar a Bamboo na vyžiadanie.

 

U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.
Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.