VIKTORIE VISCO

Poťah matraca :

Rozmer matraca :

Dostupnosť: Do 10 prac. dní


 
Původní cena 203,49 €
Cena s DPH 175,00 €
Měsíční splátka 17,50 €

 
 

Doprava zadarmo  

 

POPIS MATRACA:

Patrí do radu excelentných luxusných matracov, u ktorých sú použité vysoko kvalitné materiály. Vrchná strana matraca poskytuje jedinečný komfort lenivej peny, ktorá dokonale skopíruje všetky krivky Vášho tela. Lenivá pena sa poddá telu a stabilizuje ho v optimálnej polohe, čo prispieva k pokojnému spánku. Ako podklad je použité kvalitné jadro z bonellových pružín, ktoré dodá matracu ešte viac pohodlia.

 

PARAMETRE MATRACA:

materiál: Bonellové pružiny, VISCO pena, kokosové vlákno
tuhosť: 3 (z rozsahu 1-5)
výška jadra matraca: 25 cm
nosnosť matraca: 140 kg
poťah matraca: Magnetoterapia Plus, Polar - snímateľný, možno prať na 60°C
odporučané uloženie: pevný lamelový rošt, pevné dosky
balenie: plná veľkosť
záruka na matrac: 5 rokov


CERTIFIKÁTY:

ITC peny ITC latky ITC latex kokos ISO 9001:2009


POŤAHY NA VÝBER:

Magnetoterapia Plus:

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s votkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a proti bolestivý účinok, spôsobuje roztiahnunie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov, je vybavený zipsom a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.


Polar:

Poťah je zhotovený z kvalitného jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimálne pre využitie na výrobu poťahov matracov. Materiál je antibakteriálný a je vhodný pre alergikov. Poťah je možné prať na 60 °C. Zloženie: 60% Polyester, 40% Bavlna.

Poťah Bamboo na vyžiadanie.


U atypického rozmeru je vyžadována platba zálohy vopred v minimálnej výške 50 %.
Niektoré obrázky môžu byť len ilustračné.