Pružinový matrac VIKTORIE VISCO

VIKTORIE VISCO pružinový matrac Zväčšiť

Viscosense, Bonell pružiny, VISCO, kokosové vlákno, tuhosť 3 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 140 kg, výška jadra matraca: 25 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

189,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-14% 220,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť3
Nosnosť140 kg
Výška jadra25 cm
Záruka5 rokov

Popis matraca

Patrí do radu excelentných luxusných matracov, u ktorých sú použité vysoko kvalitné materiály. Vrchná strana matraca poskytuje jedinečný komfort lenivej peny, ktorá dokonale skopíruje všetky krivky Vášho tela. Lenivá pena sa poddá telu a stabilizuje ho v optimálnej polohe, čo prispieva k pokojnému spánku. Ako podklad je použité kvalitné jadro z bonellových pružín, ktoré dodá matracu ešte viac pohodlia.

 

Parametre matracu

Materiál: Bonellové pružiny, VISCO pena, kokosové vlákno
Tuhosť:3 (z rozsahu 1-5)
Výška jadra:25 cm
Nosnosť:140 kg
Poťah:Magnetoterapia Plus, Polar - snímateľný, možno prať na 60°C
Doporučené uloženie:pevný lamelový rošt, pevné dosky
Balenie:plná veľkosť
Záruka:5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

Poťah Polar

Poťah je vyrobený z kvalitného jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimálna pre využitie k výrobe poťahov matracov. Materiál je vhodný pre alergikov. Poťah je odzipsovateľný a prateľný na 60 °C. Zloženie: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

 

potah Polarpotah Polar

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát