Pružinový matrac VIKTORIE PANTERA

VIKTORIE PANTERA pružinový matrac Zväčšiť

Viscosense, pena Pantera, kokos, bonell pružiny, tuhosť 3 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 140 kg, výška: 25 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

249,00 € S DPH

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť3
Nosnosť140 kg
Výška matraca25 cm
Záruka5 rokov

Popis matraca

Matrac Viktorie Pantera patrí k luxusným matracom, u ktorých sú použité vysoko kvalitné materiály. Vrchná strana matraca poskytuje jedinečný komfort vďaka pene PANTERA®, ktorá dokonale kopíruje všetky krivky tela. Pena PANTERA® je pre svoju kvalitu, vlastnosti a životnosť používaná na výrobu luxusných matracov predovšetkým v západnej Európe. U nás ju vzhľadom k vysokej cene a nízkemu povedomiu zákazníkov väčšina výrobcov nepoužíva. Ide o najvyššiu triedu z kategórie tzv. HR pien. Pena PANTERA® je vysoko kvalitná studená HR pena s prírodným kaučukom. Pena PANTERA® vyniká predovšetkým svojou vynikajúcou bodovou elasticitou, vysokou hustotou, veľmi dlhou životnosťou a skvelou priedušnosťou. V kombinácii s vrstvou pamäťovej peny ide o ideálnu ložnú plochu.
Jadro je vyrobené z kvalitných bonelových pružín, čím je zaistená vysoká vzdušnosť  matraca. Medzi bonelové jadro a vrstvu peny Pantera je vložená doska z kokosových vlákien zabraňujúca pretlačeniu pružín.
Kokosová vrstva je vyrobená zo 100% prírodných vlákien kokosovej palmy, spojených zmesou latexu. Kokosová vrstva je vyrobená z prírodných vlákien kokosovej palmy, resp. zo škrupín kokosových orechov. Používa sa na spevnenie matraca, zvyšuje nosnosť, odolnosť, prirodzenú tuhosť a má výborné ortopedické a hygienické vlastnosti. Kokosové vlákna sú odolná proti hubám, baktériám, vlhkosti a hnilobe. Prirodzeným spôsobom odvádza vlhkosť vylúčenú ľudským telom. Matrace s kokosovým vláknom sú vhodné predovšetkým pre tých, ktorí preferujú tvrdšie matrace, alebo pre alergikov či astmatikov. Kokosové vlákno zvyšuje nosnosť matraca, takže vyhovie aj vyšším váhovým kategóriám.

 

Tento matrac nie je vhodný na polohovateľné rošty.


Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu.Parametre matracu

materiál pena Pantera, kokos, bonell pružiny
tuhosť3 (z rozsahu 1-5)
výška
25 cm
nosnosť140 kg
poťahAloe Vera Plus, Polar - snímateľný, možno prať na 60°C
uloženiepevná doska, pevný latkový rošt
balenieplná veľkosť
záruka5 rokov


Tento matrac nie je možné vyrobiť v žiadnych iných, ani atypických rozmeroch.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Aloe Vera Plus

Výnimočná poťahová látka s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinkovým extraktom rastlín Aloe Vera. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú antibakteriálnymi, antibiotickými a inak pozitívnymi  účinkami v oblasti ľudského zdravia. Podporujú imunitný systém  a pomáhajú chrániť pred baktériami a vírusmi.
Poťah obsahuje špeciálnu ochranu, ktorá znižuje žmolkovanie od prestieradla.
Poťah  je prešitý  rúnom a je na ňom všitý obľúbený vzor. Vhodný i pre alergikov, vybavený je zipsom, je teda odnímateľný a je ho možné prať na 60 C.
Zloženie: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prešitie rúnom 80g/m2.
Poťah má ceritifikáciu OkoTex.

 

 

poťah Aloe Vera Prešitý

Poťah Polar

Poťah je vyrobený z kvalitného jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimálna pre využitie k výrobe poťahov matracov. Materiál je vhodný pre alergikov. Poťah je odzipsovateľný a prateľný na 60 °C. Zloženie: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

 

potah Polarpotah Polar

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát