Penový matrac MORFEUS

Viscosense, PUR pena, tuhosť 4 (rozsah 1-5), nosnosť matraca: 130 kg, výška matraca: 15 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Cena s DPH:

99,00 € S DPH

Množstvo: ks

Produkty skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomCena  
200x90 cm, Prima
Cena: 104,00 €
Skladom 91 ks
Skladom 91 ks104,00 € ks
200x80 cm, Chloe Aktiv
Cena: 109,00 €
Skladom 100 ks
Skladom 100 ks109,00 € ks
200x90 cm, Chloe Aktiv
Cena: 114,00 €
Skladom 98 ks
Skladom 98 ks114,00 € ks
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania. Viac tu ...
Informácie o produkte
Tuhosť4
Nosnosť130 kg
Výška matraca15 cm
Záruka2 roky

Tento matrac je dostupný tiež v akcii 1 + 1 tu.

Popis matraca

Štandardný, penový, obojstranný matrac, vyrobený z kvalitnej PUR peny bez použitia lepidiel. Je určený pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitu za nízku cenu. Ložná plocha je z oboch strán rovná, je teda vhodný pre deti alebo osoby, ktorým vadí nopková profilácia. Pružnosť a tvarová stálosť peny v spojení s kvalitným, odnímateľným a pracím poťahom, zaručujú výbornú hygienu lôžka. Je vhodný na pevné, aj polohovacie lamelové rošty. Matrace Morfeus sú vákuovo balené. Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné.

PUR pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočov, baktérií a plesní. Matrac z PUR peny majú dobré ortopedické vlastnosti, sú pružné, majú vysokú tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Kedže má PUR pena nižšiu vzdušnosť a horšie odvetráva, nieu sú tieto matrace vhodné do vlhšieho prostredia a na pevný podklad (pevná doska). Z tohto dôvodu sa matrace pokladajú najlepšie na lamelové rošty, pevná doska naopak životnosť matraca z tejto peny znižuje. PUR pena má veľmi nízku hmotnosť, preto sa s ňou ľahko manipuluje. Tieto matrace sa hodia ako na príležitostné, tak na každodenné spanie s ohľadom na nižšiu cenu.Pre informácie ohľadom vhodného roštu kliknite tu. 

Parametre matraca

materiál PUR pena
tuhosť4 (v rozsahu 1-5)
výška15 cm
nosnosť130 kg
poťahPrima, Chloe Aktiv - snímateľný, prateľný na 40°C
uloženiepevný lamelový alebo polohovací lamelový rošt
balenievakuové balenie
záruka2 roky
Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha v minimálnej výške 50 %, alebo platba vopred.


* Niektoré farby pien v priereze matraca sa môžu meniť.

Poťah Prima

Poťah matraca je vyrobený z kvalitnej a pružnej neprešívanej látky. Poťah Prima je vhodný pre alergikov. Poťah je odzipsovateľný a prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Primapotah Prima

Poťah Chloe Aktiv

Poťah matraca je snehovo biely a na dotyk veľmi príjemný. Je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, naviac je antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C. Kvalitný poťah je prešitý klimatizačnou výplňou s PES vláknom 200 gr/m2 a certifikovaný OEKO-TEX standard, ktorý zaručuje jeho zdravotnú nezávadnosť.

 

 

potah Chloe aktivpotah Chloe Aktiv