CLEAN PLUS 1+1

Viscosense, VISCO, HR, PUR a KOKOS, tuhosť 3 4,5 (rozsah 1-5), počet zón matraca: 7, nosnosť matraca: 130 kg, výška jadra matraca: 18 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

239,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-36% 373,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť3/4
Nosnosť130 kg
Počet zón7
Výška jadra18 cm
Záruka5 rokov

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Matrace novej konštrukcie Clean Plus v akcii 1+1 kombinujú vysoký komfort ležania, možnosť vlastného výberu tuhosti a vysoký hygienický štandard. Tieto vlastnosti sú dosiahnuté vďaka použitiu vrstvy s pamäťovou VISCO penou, ktorá je oblečená do vlastného snímateľného poťahu a tvorí tzv. chránič matraca. Jadro matraca je vyrobené kombináciou studenej HR a modernej PUR peny. Medzi tieto vrstvy je vložená doska z kokosového vlákna, ktorá zabezpečuje vzdušnosť, ideálnu tuhosť a prispieva k vysokej nosnosti a životnosti matraca. Stabilita chrániča je zaistená gumovými popruhmi, pomocou ktorých je chránič po stranách prichytený k jadru matraca. Vďaka odnímateľnému poťahu chrániča je veľmi uľahčené čistenie a manipulácia. Chránič sa dá jednoducho zobrať a nechať napríklad vyvetrať. Nemusí sa tak manipulovať s celým matracom. Rovnako jednoducho sa dá z chrániča poťah vyzliecť a vyprať aj v menšej práčke. Jadro matraca má vlastný snímateľný poťah a možno ho prať v práčke. Tieto matrace si obľúbia naozaj všetci.

 

Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. Ponuka zahrňuje 2 kusy matracov.

 

Parametre matracu

materiál VISCO, HR a PUR pena, KOKOS
tuhosť3 - 4,5 (z rozsahu 1-5)
výška jadra18 cm
nosnosť130 kg
poťahMagnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiepevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenieplná veľkosť
záruka5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Aloe

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou z vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výtažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je odzipsovateľný, neprešívaný, prateľný na 60°C a vhodný pre alergikov. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Magnetoterapia Aloepotah Magnetoterapia Aloe

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát