VISCO FLEXIBLE 1+1

VISCO FLEXIBLE 1+1 Zväčšiť

- Flexifoam® a VISCO pena , tuhosť 3/4 (rozsah 1-5) , počet zón matraca: 7, nosnosť matraca: 130 kg , výška jadra matraca: cca 24 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

Cena s DPH:

299,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-28% 415,00 €

Množstvo: ks

Produkty skladom dodanie do 24 hodín - podmienky tu
Rozmer a poťahSkladomCena  
200x80 cm, Relaxtic
Cena: 299,00 €
Skladom 5 párov
Skladom 5 párov299,00 € pár
Rozmery neuvedené v tejto tabuľke majú dlhšiu dobu dodania. Viac tu ...
Informácie o produkte
Tuhosť3/4
Nosnosť130 kg
Počet zón7
Výška jadra24 cm
Záruka4 roky

 

Rozloženie anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny 7

1. Zóna hlava: zlepšuje krvný obeh a zabraňuje bolestiam hlavy
2. Zóna plecia: uvoľňuje chrbtové svalstvo
3. Zóna driek: zaisťuje správne držanie tela pri spánku
4. Zóna panva: umožňuje udržať panvu v priamke
5. Zóna stehná: napomáha uvoľneniu stehenných svalov
6. Zóna lýtka: podporuje ideálny obeh krvi
7. Zóna chodidlá: zaisťuje odpočinok nôh bez nadmerného tlaku na päty

Popis matraca

Sendvičový matrac dvojakej tuhosti s pamäťovou a pružnou stranou. Prateľný prešívaný a dvojdielny poťah.
Pena Flexifoam® je nová, tepelne modifikovaná, kompaktná PUR pena, ktorá reprezentuje novú generáciu polyuretánových pien. Táto pena vyniká svojou dlhou životnosťou, dobrou priedušnosťou, dokonalou elasticitou a tvarovou stálosťou. Je charakteristická svojou húževnatosťou a poskytuje skvelé ortopedické vlastnosti. Matrace s penou Flexifoam® majú podobné vlastnosti, ako matrace so studenou penou, preto dokážu udržať chrbticu v správnej anatomickej polohe. Majú vysoký komfort ležania a konkurujú aj drahším materiálom. Je to dokonalá voľba v pomere kvalita - cena. Tieto matrace je možné aj mierne polohovať.


Voľba tuhosti otočením matraca (stredne tvrdá strana – preferujú skôr ženy a tvrdú stranu – preferujú skôr muži). Matrac má ramenné kolísky (pre uvoľnenie ramena pri spánku na boku) a panvovú zónu (pre ochranu bedrových kĺbov). Pozdĺžne profilovanie jadra zaisťuje odvod vlhkosti z každej časti matraca.


Strana Clasic Visco - masívna vrstva pamäťovej peny (bez profilovania) zaisťuje uvoľnenie stresom napätého svalstva a prináša známy komfort pamäťových matracov. Lenivá pena je moderným a v súčasnej dobe veľmi žiadaným materiálom, ktorý je vyrobený z prispôsobivého, visco - elastického materiálu. Táto pena sa výborne prispôsobuje telu a je úžasne tvárna. Jedná sa o unikátny typ polyuretánovej peny s otvorenou bunkovou štruktúrou, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti od teploty. Pri kontakte s telesným teplom mäkne a dokonale sa prispôsobí ľudskému telu. Je odolná vôči prachovým roztočom a baktériám, ktorí nemajú radi umelé materiály, preto sa v týchto matracoch neusádzajú.


Strana Relax Flexi - strana vyrobená technológiou 3D Rainbow (pokročilá skladba a profilovanie pien, zaisťujú maximálnu vzdušnosť a ortopedické vlastnosti vďaka tomu, že si z každej použitej peny berie to najlepšie). 7 anatomických zón rešpektuje potreby tela pri všetkých polohách spánku.


Tento matrac je vhodný aj na polohovateľné rošty.


 

Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. Ponuka zahrňuje 2 kusy matracov.

 

Parametre matracu

materiál Flexifoam® a VISCO pena
tuhosť3/4 (z rozsahu 1-5)
výška jadracca 24 cm
nosnosť130 kg
poťahRelaxtic
doporučené uloženiepevný alebo polohovací lamelový rošt, pevné dosky
balenieplná veľkosť
záruka4 roky


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah Relaxtic

Kvalitný poťah vyrobený zo 100% polyesteru prešitý dutým vláknom. Je veľmi príjemný na dotyk a vyznačuje sa dobrou vzdušnosťou. Je prateľný na 60°C a je možné ho po celom obvode rozopnúť na dve samostatné polovice, čo uľahčuje manipuláciu a pranie v menšej práčke. Obidve polovice sú prešívané a opatrené klimatizačnými vrstvami dutého vlákna (obmedzuje potenie a tepelne izoluje lôžko).

 

 

potah Relaxticpotah Relaxtic