Latexová prístelka RENE PANTERA

Viscosense, latexová pena PANTERA, nosnosť: 130 kg, výška jadra: 6 cm

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

72,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-19% 89,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť1
Nosnosť130 kg
Výška jadra6 cm
Záruka5 rokov

Popis matraca

Prístelka Viscosense RENE PANTERA je určená pre všetkých, ktorí majú nielen problémy so spánkom, ale aj pre tých, ktorým už nevyhovuje starý matrac a chcú zlepšiť kvalitu svojho spánku. Vieme, že základom regenerácie tela počas noci je uvoľnenie chrbtice v jeho prirodzenej polohe. Prístelku Viscosense Rene Pantera môžete položiť na akýkoľvek starý alebo nový matrac pre zmiernenie tlaku a zvýšenie pohodlia. Prístelka Rene Pantera sa prispôsobuje telu a poskytuje oporu chrbtici. Je vyrobená z pokrokovej latexovej peny PANTERA. Je vhodná pre alergikov. Táto prístelka je vhodná aj na chalupu, do karavanu alebo na kempovanie či spanie v stane.  Má kvalitný snímateľný poťah.

 

Parametre matracu

materiál latexová pena PANTERA
tuhosť1 (z rozsahu 1-5)
výška jadra6 cm
nosnosť130 kg
poťahMagnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiena starú matrac, zem, váľandu
balenievakuové balenie
záruka5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Aloe

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou z vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výtažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je odzipsovateľný, neprešívaný, prateľný na 60°C a vhodný pre alergikov. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Magnetoterapia Aloepotah Magnetoterapia Aloe

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát