RENE LUX

RENE LUX prístelka Viscosense Zväčšiť

Viscosense, 100% VISCO pena, nosnosť: 120 kg, výška jadra: 6 cm, ,

Viac detailov

Dostupnosť: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

70,00 € S DPH

Zľava / pôvodná cena:

-42% 121,00 €

Množstvo: ks

Informácie o produkte
Tuhosť1
Nosnosť120 kg
Výška jadra6 cm
Záruka5 rokov

Pri kúpe tohto matraca dostanete k objednávke rúšku zadarmo.

Popis matraca

Prístelka Viscosense RENE LUX je určená pre všetkých, ktorí majú nielen problémy so spánkom, ale aj pre tých, ktorým už nevyhovuje starý matrac a chcú zlepšiť kvalitu svojho spánku. Vieme, že základom regenerácie tela počas noci je uvoľnenie chrbtice v jeho prirodzenej polohe. Prístelku Viscosense Rene môžete položiť na akúkoľvek starú alebo novú matrac pre zmiernenie tlaku a zvýšenie pohodlia. Prístelka Rene sa prispôsobuje telu a poskytuje oporu chrbtici. Táto prístelka je vhodná aj napríklad na chalupu alebo do karavanu. Je tiež ideálna pre kempovanie a spanie v stane. Prístelka Rene je vyrobená zo 100% pamäťovej VISCO peny. Táto prístelka je tiež vhodná pre Alergikov. Je vybavená kvalitným snímateľným poťahom.

 

Parametre matracu

materiál VISCO pena
tuhosť1 (z rozsahu 1-5)
výška jadra6 cm
nosnosť120 kg
poťahMagnetoterapia Aloe, Magnetoterapia Plus - snímateľný, možno prať na 60°C
doporučené uloženiena starú matrac, zem, váľandu
balenievakuové balenie
záruka5 rokov


Pri objednaní atypického rozmeru je z dôvodu zákazkovej výroby vyžadovaná záloha, alebo platba vopred v minimálnej výške 50 %.

 

* Niektoré farby pien v priereze matracu sa môžu meniť.

Poťah MagnetoTerapia Aloe

Jedinečná poťahová látka s unikátnou kombináciou z vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výtažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je odzipsovateľný, neprešívaný, prateľný na 60°C a vhodný pre alergikov. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah Magnetoterapia Aloepotah Magnetoterapia Aloe

Poťah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná poťahová látka prešitá moderným vzorom s unikátnou kombináciou vlákien ošetrených bylinným extraktom rastlín Aloe Vera, s vtkanými magneticky aktívnymi vláknami. Výťažky z Aloe Vera sa vyznačujú protizápalovými, antibakteriálnymi, antibiotickými i inak pozitívnymi účinkami v oblasti ľudského zdravia. Magnetoterapia má protizápalový a protibolestivý účinok, spôsobuje rozťahovanie ciev, uvoľňuje svalové napätie. Poťah je prešitý 80g PES rúnom a je vhodný pre alergikov. Má zips a je prateľný na 60 °C. Zloženie: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pien a poťahov


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát