Stále expedujeme a vybavujeme Vaše objednávky


Vážení zákazníci,

k vybraným objednávkam matracov dostanete 1ks rúšky zadarmo zo špeciálneho antibakteriálneho vlákna Silver+ (tzn. 1 objednávka = 1 ks rúšky). Tieto matrace sú označené textom: Pri kúpe tohto matraca dostanete k objednávke rúšku zadarmo.


Antibakteriálna úprava Silver+: Látka s úpravou Silver + obsahuje iónty striebra, ktoré chránia pred mikrooganizmy, tvorbou zápachu, zabezpečuje sviežosť a odolnosť látky.

Antibakteriálny efekt striebra: Baktérie sú priamo regulované na textilnom povrchu pomocou antimikrobiálne aktívnych ióntov striebra. Podľa súčasných poznatkov sa baktérie nedokážu stať rezistentnými na striebro.

SILVERPLUS® vytvára svoje antimikrobiálne účinky výlučne na povrchu textilu. Textílie zakončené SILVERPLUS® tak chráni pred šírením zdraviu škodlivých baktérií bez toho, aby napadli tie, ktoré majú pozitívny vplyv na pokožku.


Pred prvým použitím doporučujeme rúšku vyvariť.Informácie k prepravám a výdaji tovaru:

- Expedícia matracov, roštov a ostatného tovaru prebieha štandardne podľa zaslaných objednávok a skladovej dostupnosti. Všetci dopravcovia doručujú po celom území SR.

- Zásielky doručujeme aj na dobierku. V prípade prepravcu Top Trans sa dobierka platí len v hotovosti. U prepravcov SPS (UPS) a DPD môžete
 uhradiť objednávku len platobnou kartou.

- Opäť fungujú služby výnos na poschodie.

- V obmedzených prípadoch môže dôjsť k predĺženiu doby dodania z dôvodu zvýšených hygienických opatrení.

- Sklady máme plné tovaru, produkcia z výrob prebieha štandardne na základe prísnych hygienických opatrení.